Коломияни здобули друге місце у змаганнях з дворового футболу

Обласний центр фізичного здоров'я населення Івано-Франківська "Спорт для всіх" визначив кращих у дворовому футболі. 21 травня в Івано-Франківську відбувся обласний фінальний етап змагань з дворового футболу серед дітей 13-14 років, інформує sport.if.ua. У турнірі прийняло участь 8 команд - пережожці міських та районних змагань, які відбувалися протягом квітня-травня на теренах області. Кращу команду визначали за Олімпійською системою на виліт. В результаті переможцем турніру стала команда з c. Рівня (Рожнятівського району), яка у фіналі з рахунком 4:2 перемогла команду з Коломиї, що була представлена молодшими гравцями. Почесне третє місце на турнірі вибороли івано-франківські футболісти,які здолали команду з Надвірної. Всі переможці та призери турніру були відзначені кубками, медалями та грамотами, а переможець змагань тепер представлятиме Івано-Франківщину на всеукраїнському турнірі, який пройде 28-29 травня в м. Києві.