ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломиян закликають подавати пропозиції щодо удосконалення інтерактивної карти міста

Для пошуку потрібної інформації про Коломию можна скористатися Інтерактивною картою міста.

Карту минулого року створили міська рада спільно з Асоціацією економічного розвитку Коломийщини. Робота над ресурсом тривала майже рік.

У ратуші впроваджують політику відкриття даних. Це ще один крок до того, щоб публічна інформація працювала на громаду, повідомляє відділ інформаційної політики.
Керуючий справами виконкому Тарас Кухтар наголосив, що надалі кількість розміщеної тут інформації збільшуватиметься. Добавлятимуть нові шари, адже надходить все більше пропозицій, що саме коломияни хотіли б знаходити на карті міста.


"Тож чекаємо на пропозиції та зауваження щодо удосконалення роботи інтерактивної карти та підвищення відкритості ради", - зазначають у ратуші.

Якщо ви вибрали Коломию як пункт у своєму туристичному маршруті, від сьогодні усю потрібну інформацію про місто зможете знайти на інтерактивній карті mapa.kolrada.gov.ua зі свого телефону.


Якщо ви хочете придбати або орендувати квартиру, то інформація про рік введення в експлуатацію, матеріал фундаменту, покрівлі, кількість квартир багатоповерхівки теж є на інтерактивній карті міста.Якщо ви інвестор, не потрібно подавати запити і чекати відповіді 5 робочих днів, на інтерактивній карті зможете знайти необхідну інформацію про земельні ділянки чи об’єкти нерухомого майна для оренди та інше.


Менеджер проекту Руслан Вістовський зазначив, що інтерактивна карта - доступний, корисний, зручний у користуванні і безкоштовний веб-ресурс.