ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломиян просять не годувати хлібом лебедів і качок, які оселилися на місцевих озерах

За словами коломийського ветеринара Михайла Андрусяка, який став героєм нашої вчорашньої розповіді про порятунок лебедя,  наші озера багаті кормовою базою, тому на водоймах багато різноманітної птиці: водяні курочки, дикі качки та лебеді, і їхня популяція з роками збільшується.


Тож підгодовувати птахів не обов’язково - в озерах достатньо їжі. Крім того, птахи можуть пролітати в день до 100-200 кілометрів в пошуках інших водойм.


«Та як, що ви НУ ДУЖЕ !!! СИЛЬНО хочете підгодувати птахів, підгодовуйте їх ЗЕРНОМ та ні в якому разі НЕ ХЛІБОМ!!! Хліб у птиці викликає ентерит (понос) і це погано впливає на здоров"я та загальний стан птиці. Тому прошу всіх небайдужих поширити цю інформацію та допомогти птахам залишитись здоровими, вони в свою чергу будуть тішити нас своєю присутністю і ваші діти матимуть змогу їх побачити в живу)», - наголошує ветеринар.


На відео нижче - коломийське озеро на вул. Чехова з його невгамовними мешканцями.Читайте такожНебайдужі коломияни врятували лебедя, у якого на дзьобі застрягла пружина.