ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Небайдужі коломияни врятували лебедя, у якого на дзьобі застрягла пружина. ФОТО

2 листопада на Шевченківському  озері небайдужі коломияни помітили молодого лебедя з пружиною на дзьобі. Бідолашний не міг самостійно споживати їжу, тому що заважало залізяччя. Виглядав він ослабленим і дуже кволим.

Про це Дзеркалу медіа повідомила коломиянка Тетяна Підлипчак.

Зателефонувавши до відповідних служб, очікувати допомоги було марно, адже були якраз  вихідні. Для  порятунку залишався один шлях - діяти за допомогою місцевих активістів та волонтерів. 

Наступного дня, коли зібралася група волонтерів, лебедів на озері не застали - вони відлетіли в інше місце в пошуках їжі. Ніхто з мешканців не бачив їх протягом двох днів. Соціальними мережами  ширилися чутки, що лебідь загинув...

«Надія на порятунок і шанс на життя має кожна жива істота, варто тільки вірити і сміливо діяти», - стверджує коломийська активістка Тетяна.

У вівторок, прогулюючись на тому самому озері, активісти побачили сімейство знову. Лебідь не міг їсти і мовчки благав про допомогу.

Одразу про це повідомили ветеринару з клініки «Айболить» Михайлові Андрусяку. Відклавши всі справи, чоловік  вчасно приїхав  і оперативно надав допомогу лебедеві. На добровільних засадах самотужки  піймав, відвіз у ветеринарний центр, де професійно витягнув рибальські снасті з гачками.

Вже через годину  з групою активістів неушкодженого лебедя  Михайло випустив назад до сімейства на озеро.

Завдяки добрим і чуйним людям  та ветеринарові за покликанням лебідь продовжує жити та надихає коломиян боротися за життя до самого кінця.

 

Фото Михайла Андрусяка і Олександри Олійник