ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Коломия потребує нової відпочинкової зони", - Ігор Слюзар про благоустрій Шевченківського озера

Нещодавно на Раду регіонального розвитку за участю Петра Порошенка  до Коломиї завітали низка міністрів, з якими очільник Коломиї Ігор Слюзар обговорив деякі питання.

Зокрема, як розповів в інтерв'ю Дзеркалу медіа Ігор Слюзар, порушили питання в галузі екології.

"Ми закінчуємо реконструкцію очисних споруд. На завершення цього проекту нам потрібно ще 29 мільйонів гривень.

Ще один екологічний проект – це Шевченківське озеро, а саме очистка, відновлення та будівництво водогону для поповнення води в озері. Загальна вартість цього проекту – 39 мільйонів. Тут вже збудована нова дамба, а зараз ми хочемо рухатися в бік Вербізького мосту і очистити стару дамбу. За місяць-півтора ми ці роботи закінчимо.

Відповідно тут вимальовується дуже гарна відпочинкова зона. Ми розробили новий проект, який передбачає як і впорядкування берегів міського озера, так і прокладку водогону від мосту для наповнення води. Також запланована очистка дна від намулу, якого на деяких ділянках більше метра. Надіємось, що цього року реалізацію проекту почнемо, адже місто дуже потребує нової відпочинкової зони".

Детальніше читайте у нашій статті: "З цим станом доріг мені балотуватися поки не можна". Ігор Слюзар - про що говорив з міністрами, чому пішов Коцюр, за що звільнили Жупанського та мільйони гривень на дороги