ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Коломия посіла друге місце у рейтингу спортивних шкіл на Прикарпатті

Вчора в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулося підсумкове засідання колегії управління спорту, на якому затвердили рейтинг спортивних шкіл усіх типів та форм власності області у 2018 році.

Трійку найкращих СДЮШОР очолила Рогатинська спортивна школа "Техноцентр". Друге місце посіла Надвірнянська СДЮШОР, а третьою – Івано-Франківська СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало медіа.

У рейтингу ДЮСШ третьою була Івано-Франківська ДЮСШ №1, другою – Коломийська ОДЮСШ, а переможцем стала Івано-Франківська ОДЮСШ.

Також затвердили рейтинг районів і міст обласного значення за 2018 рік, відповідно до якого перше місце посів Надвірнянський район, друге – Косівський, а третє – Долинський.

Серед міст третє місце посів Калуш, друге – Коломия, а переможцем став Івано-Франківськ.

Окрім того, на Прикарпатті утворили комісію з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів. На завершення колегії начальник управління спорту окреслив основні завдання для управління та профільних підрозділів на наступний рік.

Читайте також: ОДА нагородила найкращих спортсменів Прикарпаття 2018 року

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!