Заступник головного лікаря Коломийської ЦРЛ Віктор Бойко провів дві ротації в зоні АТО.
Медик працював у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова фтизіатром, а вже там освоїв ще одну професію – водія-санітара.
Свою поїздку особливо не афішував, навіть рідним сказав, що їде на двомісячні курси у Дніпро.
Чому медик з 24-річним стажем зробив такий вибір і чи змінився його світогляд після поїздки на Схід - дивіться у сюжеті НТК.
Популярні новини
“Ненаситець” із-під Косова: гуцул, що став легендою підпілля
18 Червня 2026
У Королівці відбувся волейбольний «Кубок Покуття – 2026»
16 Червня 2026
Що таке тестостерон енантат і як він діє?
11 Червня 2026

