ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Коломийщині учень 10-го класу став одним з найкращих відеоблогерів-початківців

Учень 10-го класу П'ядицького ліцею імені Степана Мельничука на Коломийщині Олег Христан отримав сучасну техніку для ведення власного відеоблогу.

ГО «Детектор медіа» підбила підсумки проєкту Trainings for emerging video bloggers, завдяки якому 30 відеоблогерів-початківців, відібраних з 310 охочих, отримали у Києві знання та практичні навички щодо ведення відеоблогів – від створення власного каналу до підбору техніки та монтажу роликів, йдеться на сторінці ліцею.

Десятеро найактивніших учасників з різних куточків України отримали в подарунок комплект техніки, яка допоможе робити звук та картинку відеоблогів кращими. Ці блогери-початківці регулярно наповнювали свої блоги якісним контентом щодо важливих суспільно-політичних питань, і при цьому кожен наступний їхній ролик був кращим і прогресивнішим, ніж попередні

Олег Христан виборов місце у десятці найкращих і отримав сучасне обладнання для ведення власного відеблогу. Також школяр отримав два тижні навчання, стажування на найкращих телеканалах України, консультування і майстер-класи найкращих блогерів.

Trainings for emerging video bloggers – другий навчальний проєкт Школи якісних медіа, освітньо-тренінгового підрозділу «Детектора медіа», що проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).