ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Івано-франківські студенти-журналісти долучилися до збору коштів на лікування Оксани Кваснишин. ФОТО

Сьогодні, 16 березня, студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника факультету журналістики провели благодійний ярмарок. Виручені кошти підуть на лікування колеги журналістів.

Нещодавно, як повідомляло Дзеркало Коломиї, журналістка Оксана Кваснишин з Прикарпаття потребує 60 тисяч євро на хіміотерапію.

Сьогодні студенти- журналісти долучилися до збору коштів, провівши благодійний ярмарок, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на Галицький кореспондент.

Завідувач кафедри журналістики Ганна Марчук разом зі студентами вирішила долучитися до благодійного ярмарку для допомоги Оксані Кваснишин.Роман Голод  декан факультету філології зазначив, що подія для всіх важлива: ”Мені приємно, що наші студенти долучилися до благодійної акції, яка спрямована на порятунок людини”.

Наталія Марчук додала, що дуже добре, що студенти знаходять час для приготування різних смаколиків. Викладач переконана, що благодійні акції важливі не тільки для тих, кому допомагають, але і тим, хто допомагає.Студентка  третього курсу Тетяна Колобаб’юк розповіла, що коли вона з однокурсниками почула про біду, що спіткала Оксану Кваснишин, то не змогла залишитися осторонь.

“Ми виготовили багато чудових і смачних виробів,  якими хочемо потішити покупців. Так, студентка першого курсу Надія Гульчук спекла яблучний пиріг, кекси, інші учасниці ярмарку приготували печиво. Виручені кошти підуть на лікування нашої колеги-журналістки”, – додала Тетяна.Ганна Марчук на сайті Галицького кореспонденту вказала, що вдалося зібрати 5 тис гривень.Спільними зусиллями ми можемо допомогти Оксані Кваснишин одужати, адже жінка так сильно хоче жити.

"Дякую Богові, якому я кричала про допомогу, і я її відчула. Боже, я впала. Підійми мене! Влий у моє серце спокій. Я знаю, що ти, Ісусе, поруч. Кажуть, просити – це приниження. Все моє єство протестує проти цього. Але я не можу дати собі ради. На сьогодні відомо, що буде шість курсів хімії, потім – операція. А відтак знову шість курсів хіміотерапій. Приблизна сума 60 тисяч євро. Боже, я боюся переводити цю суму у гривні…” – написала Оксана  у спільноті в соцмережі Facebook “Врятуємо Життя Оксани Кваснишин“.

Гроші можна перераховувати на гривневу картку “Приватбанку” чоловіка 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович).