ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Історія "Попелюшки" з Прикарпаття переросла у світовий скандал: Анна Заячківська втекла від чоловіка-мільйонера

Чоловік уже подав до суду та звинуватив дружину в крадіжці кількох тисяч євро при втечі. Карколомна історія прикарпатської Попелюшки перетворилася на міжнародний скандал.

Італійська преса смакує подробиці втечі "Міс України-2013" від свого заможного чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.

Пара побралася всього півроку тому в мерії. Урочисте весілля планували відіграти восени. Про зникнення дружини нічого не свідчило, твердить чоловік.

1549401_494039180785610_5152684050433142873_n 12321176_500551650134363_1970549316876466591_n

"Того дня вона була вдома, спокійна, зі мною. Пішла на кухню, приготувала каву для людей, що в нас ремонтували кондиціонер. Повернулась до мене і сказала: коханий, я вийду на мить, хочу подихати свіжим повітрям", - розповідає Джанлука Червара.

Непомітно зоставивши на парасольці в коридорі свої ключі від квартири і обручку, жінка пішла назавжди. За кілька днів чоловік побачив її фотографії в інтернеті – в іншій країні та з іншими чоловіками.

"Думаю, що квитки їй купили заздалегідь. Судячи з її фото, вона не поїхала бідувати, вона в Нью-Йорку, повернулась до роботи моделлю, у неї багато красивих фото з 5-зіркового готелю", - каже італієць.

Свою версію вже з Нью-Йорка розповідає Анна Заячківська.

"Не маючи квитків, поїхала на центральну зупинку, купила квиток в одну сторону до Риму. І вже наступного дня купила квиток в Америку – я не знала, куди я їду", - спростовує спланованість утечі жінка.

Попелюшці з Івано-Франківська ще кілька років тому збирали гроші однокурсники на квиток до Києва, де Ання виграла конкурс краси. До Італії вона потрапила вже українською "королевою", і там на вечірці познайомилася зі старшим від неї на 20 років Джанлукою.

Анна переїхала до нього в студію у центрі Мілану, вікна котрої виходять на головний міський собор. Здавалося, казка має щасливий фінал.

Однак українка пояснює: чоловік її бив. "Мене кинули на підлогу добряче. Я дуже перелякалася", - каже вона. Коли це сталося вперше, Анна втекла до України. Але не змогла розповісти батькам. Джанлука приїхав по неї, перепросив і забрав назад. "Я дала йому другий шанс. Бо я хотіла збудувати те, що планувала – сім'ю", - твердить Анна.

За шлюбним контрактом майно у подружжя спільне. За італійським законом, розлучення забере до трьох років і чимало витрат.

Аби не ділитися з з дружиною-втікачкою, Джанлука найняв адвоката, яка порадила розповісти усю історію і твердить: зв'язку з Анною досі немає. "Сіньору Червара не залишається нічого, як розповісти цю історію так, якою вона була. Відтак – шлюб буде розірвано через втечу цієї сіньори з дому, а це порушення шлюбних обов'язків. З огляду на це, ми домагатимемося, аби вона відшкодувала завдані збитки", - каже Лаура Коссар.

Такі претензії дивні для українки. "Для мене дуже смішно, тому що місяць назад я попросила його адвоката зв'язатися з моїм адвокатом, щоб почати спокійне мирне розлучення", - пояснила вона.

І додає, що скандал її бентежить головне через батьків. Яким вона і про одруження не одразу сказала, а вже тільки після того, як побралася з італійцем.

Обговорювати сімейні проблеми дочки батько відмовляється. "Це її проблеми, я не буду нічого коментувати", - каже він. Але зголошується це зробити наставниця Анни та керівниця її першої модельної агенції.

Виявляється, з підопічною, яка вже в Італії мала контракти зі світовими брендами, ще два роки тому посварилася.

"Я не знаю її чоловіка, не знаю, що відбувалося в родині, але те, що вона говорить – повірте, не вірю жодному її слову. Тому що вона виявилася, скажімо, розумніша, хитріша за всіх", - твердить Тетяна Терсенова-Заводовська.

У США українка перебуває по туристичній візі. Однак уже має пропозиції роботи від кількох місцевих агентств. Анна готова починати кар'єру з нуля. І запевняє, що не вимагатиме з чоловіка грошей – аби він тільки дозволив їй мирно піти.