ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Іноземців-фальшивомонетників, яких затримали на Прикарпатті, можуть випустити під заставу

29 квітня на Франківщині при спробі збуту фальшивої валюти затримали двох іноземних громадян.

Громадяни Великої Британії, 1976 року народження, та Федеративної Республіки Нігерія, 1982 року народження, яких досудовим слідством обґрунтовано підозрюють у вчинені кримінального злочину передбаченого ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання та збут підробленої іноземної валюти вчиненому за попередньою змовою групою осіб у великому розмірі).

Як було встановлено під час судового засідання, вказані особи діючи за попередньою змовою, зберігали з метою збуту підроблену іноземну валюту у великих розмірах та кліше для виготовлення такої, інформує "Дзеркало Коломиї" з посиланням на прес-службу Івано-Франківського міського суду

Підозрювані орендуючи декілька квартир у місті Івано-Франківську намагалися реалізувати, іншим іноземним громадянам, підроблені банкноти іноземних держав (долари та євро).

Врахувавши всі обставини справи та оцінивши надані докази, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо підозрюваних міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки вчинений ними злочин носить ненасильницький характер, то судом було також визначено альтернативу тримання під вартою, у вигляді грошової застави. Врахувавши той факт, що злочин, у якому підозрюють затриманих, відноситься до категорії важких, суд визначив обом особам розмір грошової застави у розмірі однієї тисячі прожиткових мінімумів (один мільйон шістсот тисяч гривень).

У разі доведення вини підозрюваних у вчинені вказаного злочину їм загрожуватиме від п’яти до десяти років позбавлення волі.