29 липня о 18:05 до рятувальників пошуково-рятувального відділення на пості Піп Іван звернувся чоловік 1989 року народження та повідомив, що під час сходження на гору Піп Іван в нього погіршилося самопочуття і він потребує допомоги рятувальників для супроводу до підніжжя гори.
Рятувальники пошуково-рятувального відділення поста Піп Іван надали чоловікові домедичну допомогу, а також за допомогою квадроцикла здійснили супровід до підніжжя гори, де в подальшому передали його працівникам екстреної медичної допомоги.
![](../../../../images/general/2023/07/30/20230730101350-1119.jpg)