ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ФОТО. Андрій Шевченко відвідав Коломию у рамках "Покуття футбол фесту" і анонсував створення футбольної школи

Сьогодні до Коломиї у рамках масштабного турніру "Покуття футбол фест" від БФ "Покуття", ініціатором створення якого є наш краянин Андрій Іванчук, приїхав головний тренер національної збірної, Герой України Андрій Шевченко. Відомий спортсмен анонсував у Коломиї створення футбольної школи

Зустріч з Шевченком організували на коломийському стадіоні "Юність", на якому зібралися шанувальники футболу з цілого Покуття.

Це був один з наймасовіших заходів, які проводили на стадіоні, - на захід завітало понад 5 тисяч людей.

На початку до присутніх звернувся Андрій Іванчук: "Я хочу запросити до слова справжнього  Героя України, який по всьому світу проніс жовто-блакитний прапор, який прославляв нашу рідну Україну на всіх континентах, у всіх куточках світу і зараз продовжує це робити, тому що у те, як нас потішила збірна останніми іграми, великий внесок – свою душу, серце, свій досвід і майстерність  - вклав Андрій. Він приїхав не з порожніми руками".

Андрій Шевченко повідомив, що у Коломиї засновують школу футболу.

"Я приїхав не з порожніми руками, разом з фондом "Покуття" і з моїм другом Андрієм ми організуємо у Коломиї школу. Я, як представник свого особистого фонду ім. Шевченка, зроблю перший внесок на відкриття цієї школи. Для мене дуже важливо, щоб тут відкрили таку школу, хочу також, щоб такі школи відкривали у всіх регіонах України. Дуже важливо, щоб регіони наповнювали своїми талантами наші спортивні школи".

Шевченко висловив сподівання, що відкриваючи таку школу, у кожної дитини буде шанс  пробитися у житті через спорт.

"Останні місяці подарували Україні незабутні події, - продовжив тренер збірної. - Національна команда U-20 виграла чемпіонат світу. Я вас з усіх вітаю з цим, тому що якраз юнаки з регіонів представляють сьогодні нашу збірну. Разом з Федерацією футболу ми вирішили проводити матчі у регіонах,  останні якраз і відбулися у Львові. Там  була незабутня атмосфера і неймовірна підтримка. Сьогодні ви матимете можливість виграти квиток на матч нашої збірної з Португалією, який відбудеться у Києві. Дякую за надзвичайно теплий прийом, усім бажаю успіхів! Слава Україні!"

Далі очільник української збірної  нагородив футбольні команди з Коломийського та Городенківського районів фірмовими м’ячами збірної з його автографом.

Потім, як і обіцяли, розіграли 50 квитків на матч збірної України із збірною Португалії, який відбудеться на НСК "Олімпійський" 14 жовтня.

А опісля всі охочі мали можливість сфотографуватися з легендою футболу Андрієм Шевченком.