ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Економічний фронт: на Прикарпатті відбудуться бізнес-тури для підприємців. ВІДЕО

В Україні стартував національний проєкт "Розвиток бізнес сектору України".21 липня в Івано-Франківську презентували проект «Розвиток бізнес-середовища України», головна мета якого сприяти розвитку малого і середнього бізнесу.


Впродовж пів року підприємці із дев’яти українських областей: Чернігівської, Харківської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Житомирської та Одеської, відвідають тематичні навчальні бізнес-тури Франківщини.


Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час. Ґрунтуватимуться заходи на таких напрямках: сільськогосподарська, харчопереробна та деревообробна  галузі, туризм,  локальні ремесла та крафтові виробництва, великий бізнес, легка промисловість, інформаційні технології.


Детальніше дивіться у сюжеті ПІК:Проєкт реалізовуватиме команда ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).