ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Двоє коломийських учнів набрали максимальних 600 балів за результатами національного мультипредметного тесту


Завершилася основна сесія національного мультипредметного тесту.


Двоє учнів отримали максимальних 600 балів:

Гнатюк Микола – Коломийський ліцей №8.

Палагнюк Наталія – Коломийський ліцей №4 імені Сергія Лисенка.


 200 балів з двох предметів отримали 4 учні:

Коломийський ліцей №2:

Мицак Мирослава – українська мова, математика.

Коломийський ліцей №4 імені Сергія Лисенка:

Ботук Юлія – українська мова, історія України;

Коваль Софія – українська мова, математика;

Коломийський ліцей №9:

Іванишин Ігор – математика, історія України.



200 балів з одного предмету отримали 23 учні:

Коломийський ліцей №1 імені В.Стефаника:
Нагібіна Валерія – українська мова;

Устяк Анжеліка – українська мова;

Мочернюк Назар – українська мова;

Левандовський Костянтин – математика;

Пігуляк Олеся – історія України;

Непийвода Алессандра – українська мова.

Коломийський ліцей №2:

Футько Марія – українська мова;

Колпак Павло – історія України.

Коломийський ліцей №3:

Левицький Андрій – історія України.

Коломийський ліцей №4 імені Сергія Лисенка:

Гладун Соломія – українська мова;

Ясінська Юлія – українська мова;

Дяків Олександра – українська мова;

Возняк Марина – історія України.

Коломийський ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка:
Івасюк Яна – математика;

Бойчук Анастасія - історія України.

Коломийський ліцей №6 імені Героя України Тараса Сенюка:

Сіщук Зоряна – історія України.

Коломийський ліцей №9:

Павлів Остап – математика;

Петльоха Ангеліна – математика;

Лукінчук Владислав – математика;

Атаманюк Тарас – математика;

Коломийський ліцей імені М.Грушевського:

Чиряк Віталій – математика.

Саджавський ліцей:

Грицюк Марія – математика;

Федорчук Валентина – математика.






 




190 балів і більше отримали 30 учнів:

Коломийський ліцей №1 імені В.Стефаника:

Копильців Вікторія – українська мова;

Гуменюк Оксана – історія України;

Яхнюк Ксенія – українська мова;

Тарасевич Софія – українська мова;

Якуб’як Богдан – історія України.

Коломийський ліцей №2:

Грабна Соломія – українська мова;

Гуменюк Катерина – українська мова;

Михальчук Артур – українська мова.

Коломийський ліцей №3:

Нейлюк Максим – українська мова, історія України;

Струк Христина – українська мова.

Коломийський ліцей №4 імені Сергія Лисенка:

Гаврилюк Віктор – математика, історія України;

Гаєвський Олексій – українська мова;

Яневич Валерій – українська мова.

Коломийський ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка:

Мініна Ольга – українська мова.

Коломийський ліцей №6 імені Героя України Тараса Сенюка:

Семенюк Людмила – історія України;

Сушко Самуел – українська мова.

Коломийський ліцей №8:

Клюсик Юлія – українська мова.

Коломийський ліцей №9:

Томенчук Валентин – математика;

Ткач Даяна – математика;

Романюк Віталій – математика;

Мельничук Софія – математика;

Максимчук Христина – українська мова;

Кендзьор Андрій – математика;

Грабовецький Ігор – математика.

Коломийський ліцей імені М.Грушевського:

Пона Софія – українська мова;

Василькова Анастасія – історія України;

Данилюк Аліна – українська мова;

Запухлий Арсен – математика;

Михайлецький Даниїл – українська мова;

Чукур Денис – українська мова.