ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

До кінця липня триває фотоконкурс «Вікі любить Землю». УМОВИ

«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. Головна мета полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.
«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року. Минулого року в ньому взяли участь 37 країн.
За всю історію учасники української частини конкурсу сфотографували понад 4000 об’єктів і територій природно-заповідного фонду України. Загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.

Журі конкурсу визначають найбільш якісні фотографії у кожній області та по всій Україні. Автори стають призерами конкурсу. Призи отримують також учасники, які сфотографують найбільшу кількість пам’яток природи (як у кожній області, так і по Україні загалом) — і переможці спецномінацій.

Щоб взяти участь, учасники мають завантажити фотографію на Вікісховище протягом конкурсного періоду. Інструкція як взяти участь — за посиланням.

Читайте також повний регламент конкурсу та відповіді на часті запитання