ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Депутати надали дозвіл секретарю Коломийської міськради на будівництво багатоповерхівки на землі, яку привласнив у пенсіонерки

На сесії Коломийської міськради 10 серпня більшість депутатів проголосували  про зміну цільового призначення земельної ділянки, що на вулиці Моцарта, 47.  

За цю земельну ділянку більше 10 років триває суперечка між коломиянкою Ганною Негрич та секретарем міської ради Любомиром Жупанським.

Наразі з цього приводу триває кримінальне провадження. Ганна Негрич нарікає на фактично рейдерське захоплення її власності.

Проте депутатів це не зупинило, вони повністю погодилися із рішенням комісії і надали дозвіл на будівництво та обслуговування багатоповерхового будинку на цій ділянці.

Нагадаємо, взимку 2016 року питання про відведення цієї земельної ділянки, загальною площею 845,0 кв. м, та надання її у власність Тетяні Жупанській (дружині секретаря) виносилося на сесію Коломийської міськради кілька разів. У кінцевому результаті більшість депутатів це питання підтримали.

На даний час документи на земельну ділянку оформлені на Любомира Жупанського, а не на його колишню дружину.

До слова, згідно із декларацією секретаря міськради за 2015 рік, його сім’я задекларувала вісім земельних ділянок, загальною площею майже один гектар.