ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Чим Сергій Коцюр запам'ятається як перший заступник мера Коломиї та чому залишає посаду

Сергій Коцюр, представник "Самопомочі", у 2015 році став першим заступником міського голови. На той час 34-річний приватний підприємець отримав доволі високий результат на виборах міського голови, здобувши третє місце та поступившись Ігорю Слюзару 128 голосами.

Першим заступником міського голови він став за квотою партії "Самопоміч". Також паралельно був обраний депутатом до Івано-Франківської обласної ради по виборчому списку тієї ж "Самопомочі". Після довгої тяганини у 2017 році його позбавили депутатського мандата, бо згідно із законом він не міг поєднувати роботу депутата облради й посаду у виконкомі. Відтак депутатом зареєстрували наступного кандидата з виборчого списку Марію Ткачук.

“За 10 років Коломия стане європейською не на словах, а за змістом”, - так наголошував Сергій Коцюр в інтерв'ю нашому виданню у 2016 році.

Що встиг зробити Сергій Коцюр на посаді першого заступника міського голови? Згадуємо найважливіші рішення.

Боротьба зі стихійною торгівлею

Прийшовши до влади, Сергій Коцюр заявив про розгортання боротьби зі стихійною торгівлею. Почав із середмістя, спочатку там і справді припинилася вулична торгівля, але згодом люди далі почали виходити на вулиці, проте вже не так масово.

Наступним кроком екс-заступник мера заявляв про необхідність побороти торгівлю біля залізничного вокзалу, але цю обіцянку він так виконати і не встиг.

Він також був одним з тих, хто ініціював проведення фестивалю вуличних мистецтв "Арт-візія" як альтернативу подоланню вуличної торгівлі.

Розробка стратегічного плану розвитку міста

У 2016 команда на чолі з Коцюром розпочала роботи по створенню стратегії розвитку міста.  Щодо сутності стратегії, тобто те, як має розвиватися Коломия, Сергій Коцюр розповів, що бачить наше місто із розвиненою екологічно чистою промисловістю та туристикою. Коломия не має стати туристичною Меккою, але має бути такою, щоб турист захотів залишитися тут більше ніж на півдня. Чистота, затишок та інфраструктура – ці риси мають стати ключовими для нашого міста. - Однак при цьому, – зазначав тоді заступник міського голови – виявилося, що у місті бракує кваліфікованих фахівців. Тож влада вважає, що успішно сформулювати стратегію розвитку вдасться, якщо до цього процесу залучать усіх – працівників міської ради, представників політичних партій, громадських активістів, експертів.

Зовнішня реклама у Коломиї


Брат Сергія Коцюра - власник рекламної студії зовнішньої реклами, яка є фактично монополістом у Коломиї. Більша частина рекламних площин у місті належить саме їй.


Створення Центру надання адміністративних послуг на Привокзальній

У 2016 році в інтерв'ю нашому виданню Коцюр називав створення Центру одним з найважливіших результатів своєї роботи.

"Держава передала ці повноваження органам місцевого самоврядування. Це можливість для нас заробляти більше, хоча донедавна Коломия у цій галузі була не найкращою в області. Тепер же ситуація кардинально змінилася і ще буде покращуватися. Ціллю у цій справі є створити дійсно європейський центр, де коломияни отримуватимуть якісні послуги".

Що далі?

За інформацією з власних джерел, С. Коцюр залишив посаду, бо має намір балотуватися до Верховної Ради за списком "Самопомочі" на Коломийському окрузі. Також, як додають джерела видання, він буде одним із заступників виборчого штабу партії в області.

Раніше у ратуші велися розмови, що саме Коцюра готуватимуть на пост наступного міського голови Коломиї.

У 2016 році в уже згаданому інтерв'ю С. Коцюр неоднозначно відповідав щодо наступних виборів:

"Мені часто ставлять питання про наступні вибори. Однозначної відповіді не маю, але скажу, що в політику я йшов для того, щоб принести місту якусь користь. Як і всі, хочу, щоб моя сім’я жила добре, але хочу, щоб вона жила добре тому, що добре живе вся громада. От цього я прагну домогтися.

Тож якщо я відчуватиму, що зможу своєю працею принести користь місту, то цілком ймовірно, що буду просуватися на політичному шляху".

Сьогодні зранку на своїй сторінці у Facebook Сергій Коцюр повідомив, що йде з посади першого заступника міського голови.

"Вважаю, буду більш корисним для людей як громадський активіст, політичний діяч та депутат Івано-Франківської обласної ради. Дякую вам усім за підтримку і розуміння. Це був неймовірний, дуже продуктивний і абсолютно новий для мене досвід. Я вірю що моя справа матиме гарне продовження в історії розвитку нашої Коломиї".