ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Через бойові дії на Франківщину переїхали 53 підприємства, - Онищук


Через бойові дії 53 підприємства вже переїхали до нашої області. 28 з них успішно працюють і розпочали випуск продукції.

Про це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук."Питаннями щодо організації роботи цих підприємств повсякденно займається Івано-Франківська обласна військова адміністрація. Наші відповідні структурні підрозділи долучилися до програми релокації бізнесу, - наголосила керівниця області. -

Для мене надзвичайно важливо, щоби підприємства працювали, створювалися нові робочі місця, зокрема, і для внутрішньо переміщених осіб. Івано-Франківщина – тилова область, тому на нас покладається завдання щодо забезпечення сталого розвитку економіки".Зазначимо, що релоковані підприємства спеціалізуються, в основному, на пошитті одягу, виробництві продуктів харчування, машинобудуванні та металообробці.11 підприємств ще чекають на переїзд. "Докладаю всіх зусиль, щоб всі вони отримали комфортні умови для переїзду і роботи у нашій області", - зазначила очільниця Прикарпаття.Працюємо. Все буде Україна!Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.