ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Буде помста, під прицілом наші родини", - Слюзар про наслідки зняття Жупанського з посади

Після зняття з посади секретаря міської ради Любомира Жупанського міський голова Ігор Слюзар звернувся до коломиян у соцмережі.

Подаємо повний текст звернення:

"Дорогі коломияни!
Останні зміни у ратуші не могли залишитися поза вашою увагою. Передчуваю, що відкликання секретаря Любомира Жупанського породить багато брехні та брудних наклепів щодо мене й 27 депутатів, які проголосували за дострокове припинення повноважень серетаря Любомира Жупанського. Під прицілом наші родини, друзі та однодумці.

Відчуваю відповідальність за цю ситуацію і запевняю, що не пожалкую, хоч якою брудною не буде помста. Я і 28 депутата, яких ви підтримали на минулих виборах, діяли у інтересах міста. Не може Коломия перетворитися на арену політичного розбрату. Для мене як відповідального за розвиток і комфорт міста неприйнятно дозволити секретареві міської ради раз у раз створювати скандали і ставити вище інтересів мешканців власні амбіції.
Знаю, буде багато бруду. Не в моїх правилах реагувати на наклепи і замовні статті видання, яке фінансується опонентами. Тому прошу не сприймати мою мовчанку за згоду. Просто не бачу сенсу, бо своє слово щодо поведінки Любомира Жупанського я сказав на 33 сесії.

Попереду продуктивне літо. Дороги, тротуари, будівництво басейну, спортзалу ліцею, дамби, заміна труб, проекти громадського бюджету, футбольні поля, робота в мікрорайонах. Я за звичкою перевірятиму якість роботи сам і буду радий відповісти на ваші запитання особисто. Пріоритетні напрямки залишаються незмінними, це стосується й розвитку спорту, який підтримував і буду підтримувати надалі. Шкодую тільки, що не можу вберегти вас від агресії та бруду, які виллє на наше місто колишній секретар та його прибічники. Мусимо навчитися не звертати на це уваги. Нехай політика і власні інтереси більше ніколи не порушать спокій Коломиї.

З повагою, Ігор Слюзар".