ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Укрзалізниця повідомила про неіснуючий медичний пункт на вокзалі в Коломиї

Вчора на офіційному сайті Укрзалізниці з’явився допис про те, що на 19 вокзалах облаштовано медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічним майном для тимчасової ізоляції хворих, у рамках плану заходів з метою профілактики завезення та поширення 2019-nCoV. Серед них і Коломия.Але, завітавши сьогодні на міський вокзал, журналісти «Дзеркала медіа» медпункту не виявили. Більше того, працівники здивовано повідомили, що на станції його не існує вже давно, а найближчий знаходиться в Івано-Франківську.


Тоді ми вирішили розібратися, на якому етапі виникло непорозуміння. Перш за все зателефонували до довідково-інформаційної служби Укрзалізниці, номер якої вказано на сайті. Виявилося, що за цим номером нам можуть надати хіба що довідку розкладу руху потягів.


Нам надиктували інший номер – залізничного вокзалу «Київ пасажирський». Але й там не почули потрібної нам інформації. Зате отримали контакти медпункту Київ-Пас.


Але медпункт, як виявилося, не надає інформацію телефоном. Лише порадили знайти в Інтернеті контакти Головного лікаря Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 або його заступника.


Втомившись від переадресацій, повторно зв’язалися з довідково-інформаційною службою сайту Укрзалізниці, де була розміщена інформація. Там знову почули, що інформацією за цим номером ніхто не володіє. Хто може щось пояснити – теж не знають. Надиктували ще один номер – адміністратора сайту.


Як ми вже довідалися згодом, це був номер технічної підтримки сайту. Якщо точніше – служба підтримки придбання квитків. Оскільки наше питання не стосувалося повернення квитків, розмова знову завершилася нічим.


Зрештою поспілкувались із заступницею директора департаменту пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця», депутатом Коломийської міської ради Ольгою Петрів.


«Якась дезінформація. Мені про це нічого не відомо, - каже пані Ольга. - Були вжиті певні заходи, проведені наради й інструктажі всьому персоналу щодо попередження розповсюдження коронавірусу, але щодо відкриття медичного пункту розмов не було».


За словами  Ольги Петрів, налагоджена тісна співпраця з медиками Коломийської інфекційної лікарні. Якщо працівники залізниці виявили б хворих осіб у потязі, обов’язково проінформували б про це лікарів. За потреби пасажирам вимірюють температуру - для цього в наявності є всі технічні засоби.


Поки що медичних працівників викликати не доводилося, проте, Ольга Петрів зазначає: не пригадує, щоб під час минулих епідемій так ретельно зосереджувалися на здоров’ї пасажирів, як зараз.


Підсумовуючи, з упевненістю можемо сказати лиш одне: медпункт на вокзалі в Коломиї існує виключно «на папері». Чи з’явиться він фактично – редакція «Дзеркала медіа» продовжуватиме слідкувати. Ми й надалі намагаємося зв’язатись із центральним офісом «Укрзалізниці» та повідомлятимемо про нову інформацію на нашому сайті та в соцмережах.


Юлія МАРЦІНОВСЬКА