ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Більше 900 людей у Коломиї та районі на виборах підтримали Бойка. Як за екс-"регіоналів" голосувала Коломийщина

У першому турі виборів доволі високий результат у Коломиї отримав головний агітатор за "русскій мір" Юрій Бойко. Як виявилось, у Коломиї живе 641 особа, яка хоче дружити з Росією.


Про це йдеться у статті "Коломия голосувала за Порошенка, район – за Тимошенко" у новому випуску газети "Дзеркало краю".

Найбільшу кількість голосів за Бойка було подано на дільницях, які розташовані у ЦНАПі на площі Привокзальній та у ФСК "Локомотив". Тобто найбільше коломийських прихильників живуть у військовому містечку.


Також високий результат у нашому місті зібрав і інший колишній "регіонал" Олександр Вілкул. За нього проголосувало 187 виборців.


Позиції колишніх регіоналів Юрія Бойка та Олександра Вілкула у районі набагато слабші, ніж у місті. Однак і в селах Коломийщини вони мають своїх прихильників.


Так за Юрія Бойка у районі проголосувало 269 виборців. Найкращий результат він отримав у селі Іванівцях – тут за нього проголосувало 14 виборців.


Також більше 10-ти голосів проросійський кандидат отримав у селах Лісна Слобідка, Велика Кам’янка, Княждвір, Корнич, Старий Гвіздець та у смт. Гвіздець.


Олександр Вілкул у районі набрав 108 голосів. Найбільшу кількість своїх прихильників він має у селах Замулинці, Нижній Вербіж, Сопів та Старий Гвіздець.