ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

БФ "Покуття" запрошує на "Перегони роботів". Переможці отримають комп’ютерні класи

Благодійний фонд "Покуття", заснований Андрієм Іванчуком,  спільно з Коломийським політехнічним коледжем організовують змагання з робототехніки “Перегони роботів” між учнями міста і району.

Переможці і учасники отримають цінні призи, серед яких комп’ютерний клас для свого навчального закладу.

Подати заявку на участь у змаганнях можуть учні шкіл, коледжів та позашкільних навчальних закладів, віком від 8 до 18 років включно.

Склад команди визначається учасниками, які подали заявку. Кількість учасників у  команді – до 5 осіб. Команду очолює керівник, уповноважений навчальним закладом або батьками дітей, який несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров'я дітей.

Що потрібно для участі у змаганнях?

Учасники повинні до 20 вересня 2019 року подати заявку на сайті коледжу, вказавши прізвище, вік, навчальний заклад, клас/групу, телефон.

Як проходитимуть змагання?

Змагання пройдуть у три етапи на базі політехнічного коледжу.

І етап – конференція учасників, реєстрація команд, оголошення правил проведення перегонів, а також  навчання - 14 квітня 2019 року.

ІІ етап – хакатон з програмування роботів – 8 - 9 червня  2019 року.

ІІІ етап – "Перегони роботів" – 22 вересня 2019 року.

Як визначатимуть переможців?

Переможець визначатиметься за сумою набраних на кожному етапі балів. У разі наявності кількох команд, що набрали однакову кількість балів, переможець визначається за найбільшою кількістю балів, отриманих на етапах турніру.

Нагородження переможців та призерів відбудеться у день проведення ІІІ етапу змагань.