ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

9-річний шахіст з Ланчина здобув срібло Чемпіонату світу в Нідерландах

В напруженій боротьбі здобув свою нагороду Олександр Коваль. Завдяки таким дітям, як Сашко, гімн України, прапор та слава про нашу країну постійно звучать та майорять на всіх континентах. Більше трьох років хлопець з села Ланчин грає в шашки. І досить результативно — зараз важко навіть полічити всі нагороди, які здобув школяр. Однією з найважливіших і найвагоміших вважає срібний кубок з чемпіонату світу з шашок у Нідерландах, згадує, перед турніром не нервував, адже був упевнений в своїх силах та перемозі.
«Головне – бути уважним та прораховувати наперед можливі комбінації. І бути спокійним. Загалом же, гра в шашки дає можливість дітям, краще вчитись, адже розвиває розумові здібності», — говорить Сашко.
Мама пишається, що її син, уже чотириразовий чемпіон України з шашок. Каже: Сашко тренується, щоденно. А от поїздкою на чемпіонат світу завдячує народному депутатові Олександру Шевченку, адже саме Благодійний фонд народного депутата надав необхідні кошти.
«Благодійний фонд Олександра Шевченка, долучився до підтримки хлопця на міжнародному турнірі з шашок, адже ми маємо системні програми підтримки обдарованої молоді. Намагаємось допомагати талановитій молоді, адже на жаль на даному етапі держава не взмозі забезпечити всі потреби нашої молоді. Завдяки таким дітям, як Сашко, гімн України, прапор та слава про нашу країну постійно звучать та майорять на всіх континентах», — розповів Андрій Сторожук, помічник народного депутата України Олександра Шевченка, що привітав хлопця з перемогою.
Неодноразово Благодійний Фонд Олександра Шевченка долучався до допомоги молодим талантам України, кажуть що свою підтримку будуть надавати і далі, адже ці діти це гордість нашої держави. Юний чемпіон Сашко Коваль каже, що гратиме в шашки і надалі, адже це його улюблене заняття. За словами тренера хлопця, ще чотири роки тому, побачивши його потенціал, одразу зрозумів, що у хлопця велике майбутнє в шашках. Джерело: ukr-space.com