ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

5 причин обов’язково відвідати "Коломийські представлення"

Вже цієї неділі, 10 вересня, в Коломиї стартує Всеукраїнський театральний фестиваль, який триватиме до 17 вересня.

"Дзеркало Коломиї" зібрало п’ять основних причин, уже з уваги на які варто відвідати "Коломийські представлення".

Побачити резонансну моновиставу Кадирової

Оскільки не всі охочі змогли побачити резонансну моновиставу народної артистки України Лариси Кадирової "Не плачте за мною ніколи" за мотивами творчості Марії Матіос, з якою вона виступила в Коломиї на позаторішньому фестивалі, пані Кадирова повторить цю моновиставу 10 вересня, так би мовити, на біс.

У фестивалі візьме участь рекордна кількість театральних труп

У цьогорічному дев’ятому фестивалі візьме участь 16 театральних труп з усієї України, це найбільша їхня кількість за всю історію "Коломийських представлень".

Уперше в Коломиї виступить Миколаївський театр

Уперше на "Коломийські представлення" завітає Миколаївський російський драмтеатр з постановкою "Гайдамаки" за Тарасом Шевченком (українською мовою).

Покажуть спільну постановку вистави коломиян та полтавців

На цьому фестивалі глядачі матимуть змогу оцінити спільну постановку вистави "В степу безкраїм, за Уралом" Полтавського муздрамтеатру ім. М. Гоголя і Коломийського муздрамтеатру ім. І. Озаркевича.

"На Коломийських представленнях" виступить Василь Шкляр

Серед цьогорічних гостей фестивалю буде лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр, який репрезентуватиме 13 вересня в Народному домі новий роман "Троща", присвячений героїчній боротьбі УПА.

Дмитро КАРПЯК

Програма фестивалю.

Нагадаємо, минулорічний фестиваль проходив 4-11 вересня, участь взяли 11 театрів, серед них – два польські театри з міст Жешува та Любліна. 

[gallery columns="1" link="file" size="full" ids="70306,70307,70308,70309,70310,70311,70314"]