ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

24-м учасникам бойових дій на Сході України вручили нагороди від обласної влади. ФОТО


Сьогодні, 15 жовтня, в обласній державній адміністрації з нагоди Дня захисника України відбулося урочисте вручення нагород учасникам АТО/ООС. 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у неоголошеній російсько-українській війні.

 

Заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей та начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець вручили героям відзнаку голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «За бойову звитягу».

 

«Вчора ми відзначали величне свято. Вважаю, що цей день є надважливим у житті нашої країни, адже захисники оберігають найцінніше, що у нас є – незалежність, суверенітет і наше майбутнє, – зазначив у привітальному слові Євген Фербей. – Від імені голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва хочу вас привітати і подякувати за патріотизм, героїзм та активну громадянську позицію».

 

Також посадовець запросив учасників бойових дій до конструктивного діалогу щодо вирішення їх проблем та наболілих питань.

 

«Ситуація з епідемією коронавірусу не дає можливості проводити нам з вами традиційні зустрічі, але якщо є питання, які потребують нагального вирішення, звертайтеся. Керівництво обласної адміністрації готове до діалогу і сприяння у їх вирішенні», – наголосив Євген Фербей.

Також на зустрічі йшлося про соціальні питання, зокрема, можливість забезпечення санаторно-курортними путівками на оздоровлення учасників бойових дій.

 

«Війна не закінчилась і у нас ще багато спільної роботи. Герої не вмирають. Вмирають вороги», – звучало в залі.