ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

19 грудня відбудеться ХХХІХ сесія Коломийської міської ради

Відповідно до розпорядження міського голови скликано тридцять дев’яту сесію Коломийської міської ради восьмого демократичного скликання. Її пленарне засідання відбудеться 19 грудня 2022 року о 15:00 год. в залі засідань міської ради з таким основним порядком денним:

1.Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Коломиї».

2. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план території з внесенням змін в схему зонування по вул. Моцарта (в межах земельної ділянки з кадастровим номером 2610600000:17:002:0168) в місті Коломия, Коломийської міської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області».

3. Про встановлення п’ятої категорії посад та присвоєння чергових рангів посадовим особам місцевого самоврядування старостам у старостинських округах.

4. Про надання згоди комунальному підприємству «Коломияводоканал» на списання основних засобів.

5. Про передачу на баланс Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки матеріальних цінностей.

6. Про передачу на баланс військової частини А0742 матеріальних цінностей, витрат на поточний ремонт.

7. Про передачу на баланс військової частини А4267 матеріальних цінностей.

8. Про передачу на баланс військової частини А4267 матеріальних цінностей, витрат на поточний ремонт, технічний нагляд, електромонтажні роботи, виготовлення кошторисної документації.

9. Про передачу на баланс 77 окремого батальйону (в/ч А7153) 102 окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід» матеріальних цінностей.

10. Про передачу на баланс 77 окремого батальйону (в/ч А7153) 102 окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід» матеріальних цінностей.

11. Про передачу на баланс Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області матеріальних цінностей, витрат на ремонт транспортних засобів.

12. Про бюджет Коломийської міської територіальної громади на 2023 рік (0953000000) код бюджету.

Земельні питання

1. Про землекористування на вулиці Івана Новодворського.

2. Про землекористування на вулиці Василя Атаманюка, 11.

3. Про зміну цільового призначення земельної ділянки.

4. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.

5. Про зміну цільового призначення земельної ділянки.

6. Про поділ земельної ділянки в місті Коломия на вулиці Володимира Гнатюка, 38/2.

7. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

8. Про надання земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

9. Про надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

10. Про надання земельної ділянки у власність в селі Воскресинці.

11. Про надання земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в селі Шепарівці.

12. Про надання земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Про надання земельних ділянок у власність.

14. Про надання земельних ділянок у власність.

15. Про надання земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.