ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

10 гірсько-штурмова бригада, що дислокується в Коломиї, знищила чотири одиниці техніки окупантів

За кілька днів 10 гірсько-штурмова бригада, яка дислокується в Коломиї, знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ.

Про це детальніше в ефірі "Армія ФМ" розповів представник бригадиГліб Бабич:

" За 5 діб було знищено КамАЗ з живою силою ворога, два МТЛБ – броньовані гусеничні машини, на яких були встановлені ЗУ-23-2, які використовується ворогом для нанесення ураження по нашим позиція. Це досить потужна зброя. І КрАЗ, теж з бойовиками. Для цього застосовувалися 4 комплекси ПТУР. Вони зробили по одному пострілу, всі 4 постріли були влучними. Цілі були уражені з першого разу".

За його словами. в зоні відповідальності 10-ї бригади немає загострення, військові лише реагують на провокації ворога:

" Коли вони намагаються підійти ближче і зробити агресивні дії, ми відповідаємо. Це і називається «адекватна відповідь». Ми не говоримо про загострення. Але подібні провокації, подібні спроби є постійними. Ми відповідаємо на це, щоб наступного разу вони десять разів подумали перед тим, як до нас лізти ".

Він також підрахував приблизні втрати ворога.

"Я можу сам прикинути. У однієї вантажівки відділення – не менше 8-10 бойовиків і екіпаж МТЛБ –  мінімум дві людини, та розрахунок ЗУ – теж мінімально дві людини. Думаю, десь так. Там є загиблі, може є пораненні. Але ці тонкощі – питання до розвідки".

Військових ЗСУ, які брали участь в операції, буде відзначено, наголосив Гліб Бабич.

" Я не можу уточнювати ані імена, ані кількість розрахунків, але це ураження було нанесено різними розрахунками. Це не працювали одні і ті самі люди, це штатні розрахунки нашої бригади. Усі люди, які приймали в цьому участь, подані до нагородження ".