ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

1 червня на Франківщині вводиться сезонне обмеження для руху великовагового транспорту

Із 1 червня вводиться сезонне обмеження для руху великовагового транспорту.
Задля збереження автомобільних доріг загального користування їм заборонено рухатися в спеку, тобто денної пори доби, при температурних показниках повітря понад +28 градусів за Цельсієм, повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.
Заборона стосується транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн.
Виняток робимо для вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
"Радимо водіям перечекати спекотний період на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.
Відшукати місце відстоювання вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися нашою Google мапою: https://bit.ly/3tW0aKP", - йдеться у повідомленні.
 
Також ви можете скористатися TIR-паркінгом. Мапа їхнього розташування за посиланням: https://bit.ly/2RZMRf2
 
Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.