ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Які громади ввійшли до Коломийського району

Як повідомляли раніше, Верховна Рада підтримала проєкт постанови № 3650 про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 138 нових.


Зокрема, в Івано-Франківській області відтепер всього шість районів, замість 14: Івано-Франківський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Калуський і Верховинський.


До Коломийського району ввійшли Гвіздецька селищна, Городенківська міська, Заболотівська селищна, Коломийська міська, Коршівська сільська, Матеївецька сільська, Нижньовербізька сільська, Отинійська селищна, Печеніжинська селищна, Підгайчиківськоїа сільська, П’ядицька сільська, Снятинська міська, Чернелицька селищна територіальні громади. Адміністративний центр - у місті Коломия.


Постановою ліквідовано всі райони в областях, згідно з чинним адміністративно-територіальним поділом. Центральній виборчій комісії доручено забезпечити формування виборчих округів та проведення місцевих виборів, згідно з адміністративно-територіальним устроєм.


Як відомо, спочатку мова йшла про поділ Прикарпаття на п’ять районів. Однак, Верховинщині вдалося відстояти свій район теж.


Нагадаємо, на нашому сайті стартувало опитування "Як ставитеся до ліквідації Городенківського району?".