ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Сьогодні останній день голосування за проекти громадського бюджету. Встигніть проголосувати!

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський " Радію, що цьогоріч голосування за громадський бюджет дуже активне. Змагання між проектами дуже напружені, тому саме ваш голос може стати вирішальним. Проголосуйте онлайн та підтримайте проект, який вам найбільше відповідає вашим побажанням. Також сьогодні з 9:00 по 16:00 будуть відкриті пункти голосування у селах в приміщеннях адмінбудинків. Щоб проголосувати з собою потрібно мати паспорт (якщо у вас ID-картка необхідно також мати довідку про реєстрацію місця проживання)" – йдеться в дописі.


Щоб ознайомитися з проєктами, переходьте за цим посиланням.


Як проголосувати онлайн?

 
Для цього потрібно перейти за посиланням та натиснути вгорі сайту кнопку «Авторизація». Далі ви маєте два варіанти авторизації: через обліковий запис сайту E-dem або ж через функцію «Bank-ID», натиснувши на значок «ПриватБанк». У першому випадку необхідно мати зареєстрований акаунт на цьому сайті. У другому – бути клієнтом банків «ПриватБанк», «Конкорд Банк», «Банк Південний» чи «Monobank». Також тут можна використовувати електронно-цифровий підпис, ID-cart (паспорт) чи MobileID. Пройшовши авторизацію, ви можете обрати на сайті Громадського бюджету проєкти та підтримати їх, натиснувши кнопку «Підтримати» на сторінці проєкту.

Як проголосувати офлайн?

Кожен мешканець громади може віддати свої голоси за проєкти, заповнивши паперовий бюлетень на одній з дільниць голосування. Центр надання адміністративних послуг (Коломия, пл. Привокзальна, 2а/1) та Коломийська міська рада (Коломия, пр. Грушевського, 1) працюватимуть у понеділок-п'ятницю з 9:00 по 16:00, а у суботу-неділю з 9:00 по 15:00. Також у неділю, 14 листопада, у кожному селі громади з 9:00 по 16:00 працюватимуть дільниці в адмінбудинках. Щоб віддати голос за проєкти, з собою необхідно мати паспорт. Якщо це ID-картка, то також необхідно мати довідку про реєстрацію місця проживання, яку видають разом з паспортом.