ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Розпочинаємо будівництво фонтана у Городенці", - Андрій Іванчук

Сьогодні Городенка святкує День міста. Цього року виповнюється 498 років з часу першої писемної згадки про це покутське місто.  Урочиста частина святкування насичена різними заходами, однак наймасштабнішим із них стало закладення капсули під будівництво фонтана на центральній площі Городенки. Такий подарунок місту зробить засновник благодійного фонду "Покуття" Андрій Іванчук.

Нагадаємо, у 2016 році з ініціативи Андрія Іванчука за кошти благодійного фонду "Покуття" фонтан  збудували у Коломиї. Водограй обладнали світлодинамічною підсвіткою та музичним супроводом. Зокрема у центрі міста можна почути такі композиції як "Завітайте до нас в Коломию", “Гуцульська фантазія”, аркан, “Гуцулка Ксеня”, “Ой ти любко моя з Коломиї”, “Всюди буйно квітне черемшина”, а також мелодії Вівальді та звуки саксофона.

Водограй любові - як був названий фонтан у Коломиї - є подарунком Андрія Іванчука рідному місту на 775-річчя.  За час функціонування він став справжньою туристичною візитівкою міста та улюбленим місцем відпочинку коломиян.

Приємно, що вже зовсім скоро схожий фонтан запрацює і в Городенці. Зазначимо, що про наміри збудувати фонтан у Городенці Андрій Іванчук заявив вже давно. Однак потрібно було погодження міської влади. Буквально наступного тижня розпочнуться роботи з будівництва фонтана.

Виступаючи перед громадою та гостями Городенки, Андрій Іванчук сказав, що отримав дуже багато звернень від молоді Городенки з приводу фонтана. Народний депутат каже, що не міг на ці звернення не відреагувати і попросив місцеву владу дати дозвіл БФ "Покуття" розпочати роботи із встановлення водограю на центральній площі міста. Після узгодження усіх бюрократичних процедур дозвіл  отримали і вже у вересні почнуться роботи.

Фонтан у Городенці  встановлять за аналогічним проектом, що у Коломиї. Тобто із світлодинамічною підствіткою та музичним супроводом. Також Андрій Іванчук запевнив, що відкриття городенківського водограю відбудеться на Великдень наступного року.

Любомир Музичка, в. о. міського голови Городенки, подякував Андрію Іванчуку за такий подарунок і висловив впевненість, що фонтан стане з одного боку подарунком для городенківців, а з іншого - буде туристичною принадою для туристів та гостей міста.