Сьогодні народний депутат України Андрій Іванчук з робочим візитом відвідав Городенківщину.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722171433-4313.jpg)
Народний обранець, зокрема, оглянув реконструкцію центральної частини вул. Шевченка (пішохідної зони), а також завершення будівництва фонтана у середмісті, повідомляє пресслужба Городенківської міської ради.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722174225-1741.jpg)
Як повідомляли, у Городенці саме розпочали реконструкцію середмістя. Кошти виділили з держбюджету за сприяння Андрія Іванчука.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722173857-5122.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722171956-4001.jpg)
Роботи виконує фірма ТОВ «Промбудсервіс-Косів», яка виграла тендер, оголошений міською радою.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722172155-1502.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722172138-4809.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722172115-2845.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722172048-6376.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722172022-8398.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722174332-8341.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722174310-7658.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722171805-3904.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722174359-3349.jpg)
Нагадаємо, фонтан - це подарунок місту від Благодійного фонду "Покуття", засновником якого є народний депутат Андрій Іванчук. Урочисте відкриття водограю планується на 28 серпня – саме тоді Городенка святкуватиме День міста і храмове свято.