ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті потенційні кандидати розпочали агітацію ще до початку офіційної реєстрації, - ОПОРА

Офіційно виборча кампанія місцевих виборів стартувала 5 вересня, а з 15 вересня розпочалась процедура висування та реєстрації кандидатів. Однак, ще до початку реєстрації, потенційні кандидати та партії не нехтували політичним піаром та політичною рекламою. Представники Громадянської мережі ОПОРА продовжують моніторити ситуацію в Івано-Франківській області.


Представники ОПОРИ зафіксували білборди та сітілайти партії  «Європейська Солідарність» в  Івано-Франківську, Калуші,  Надвірній, Верховині та Косові  із написами «Наша мета збудувати Європу в Україні. Європейська Солідарність» та «Місто без боргів. Робота без піару».


 
 

 

 
 В  Івано-Франківську, Калуші, Снятині, Городенці та Косові виявлено політичну рекламу партій «За майбутнє».  


 В Івано-Франківську, Калуші та Снятині представники ОПОРИ зафіксували білборди партії «Наш Край» із написом: «Сила господарників та професіоналів. Наш край».

У Калуші та Коломиї зафіксовано політичну рекламу партії ВО «Батьківщина» - «Ми в силі змінити все».У Калуші зафіксовано політичну рекламу  «Української партії» - «Українська партія. Завжди разом з громадою», а  у Коломиї - партій «Сила і Честь» та «Голос».


 

Дочасною агітацією зловживають не лише партії, а й потенційні кандидати, які братимуть участь у місцевих виборах 25 жовтня. Зокрема, ще до 15 вересня в Івано-Франківську зафіксовано білборди потенційної кандидатки від УГП Наталії Сербин.Також до ОПОРА зафіксувала зовнішню політичну рекламу потенційних кандидатів від «Слуги народу» Олександра Богачова та Ігоря Рудко, а також Тараса Іщенка від партії «УДАР». 

 

В Івано-Франківську, Калуші, Снятині та в Надвірнянському районі ОПОРА зафіксувала білборди та сітілайти потенційного кандидата Олександра Шевченка – «Дороги, що ведуть у майбутнє» та  «Ти господар на своїй землі». 
 

У Коломиї зустрічається політична реклама потенційного кандидата Богдана Станіславського - «Зміни починаються з голови. Богдан Станіславський. Творимо Коломию Великою», а у Верховині  ОПОРА зафіксувала політичну  рекламу Ярослава Стефарука.А от найактивніше зустрічі із жителями міст проводить ВО «Свобода». До прикладу, у мікрорайонах Івано-Франківська під час таких зустрічей представляють потенційних кандидатів від партії на місцеві вибори.


Також із жителями області зустрічається народний депутат  та голова обласної організації «Європейської солідарності» Володимир В’ятрович.


Окрім того, в Івано-Франківську активно розповсюджують партійні газети політичні партії : «За майбутнє», ВО «Свобода»  та  «Українська Галицька партія».
Як зазначає координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, дочасна агітація навіть на етапі висунення та реєстрації кандидатів суперечить принципу рівних можливостей. Агітація розпочинається на наступний день після реєстрації кандидата, а партія набуває суб’єктності на наступний день після висунення кандидатів.


Читайте також: Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів


Місцеві вибори-2020: головні етапи і календар кампанії 


У Коломийській ОТГ утворили п'ять виборчих округів: адреси дільниць та їх межі.


 Яким буде новий бюлетень під час місцевих виборів, як у ньому розібратися і хто його отримає?


Скільки грошової застави заплатять прикарпатці на місцевих виборах


 Серед керівництва 22 ТВК на Франківщині найбільше представників "Голосу", - ОПОРА


Оприлюднили склади Коломийських міської і районної територіальних виборчих комісій


Читайте також: 7 головних питань про місцеві вибори-2020: як проголосувати та кого обираємо


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.