ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Мер Коломиї та його колишній заступник поскандалили на сесії міської ради

Сьогодні відбулась позачергова сесія Коломийської міської ради. Скликали її для опрацювання лише одного доволі банального питання, натомість вона стала найскандальнішою у цьому скликанні.

На порядок денний сесії було винесено одне питання про  затвердження правил утримання домашніх та безпритульних тварин. Однак вже на початку самої сесії було внесено пропозицію додати ще п’ять земельних питань. Серед них - про дозвіл на забудову у центральній частині міста.  Після дискусій три із п’яти цих питань до порядку денного було включено, інформує Дзеркало медіа.

А потім, власне, і розпочався скандал. Слово взяв колишній заступник міського голови Сергій Коцюр. До трибуни він вийшов разом із депутатами міської ради від Самопомочі та іншими членами цієї партії.

У своєму виступі він звинуватив міського голову Ігоря Слюзара у політичному  переслідуванні членів коломийської «Самопомочі». За словами Сергія Коцюра, Ігор Слюзар змушував працівників міської ради залишити партію Садового, інакше втратять роботу у міській раді.

Однак вчора, як висловився колишній заступник міського голови, Ігор Слюзар «перейшов рубікон» і одноособово позбавив повноважень діючого 1-го заступника Володимира Григорука. 

Причиною цього, за словами Сергія Коцюра, є бажання влади надати дозвіл на забудову скверу по вулиці Театральній. Самопоміч цьому протистоїть, за що і чиниться такий тиск.

Реагуючи на виступ Сергія Коцюра, міський голова Ігор Слюзар сказав, що той збрехав три рази. Один із них про повноваження Володимира Григорука. Згідно із законодавством, каже мер, він одноосібно надає та може забирати повноваження у заступників без погодження із міською радою.

"Ви відмовилися нести відповідальність за місто, - сказав Ігор Слюзар своєму колишньому заступнику. - Ви перенесли партійну боротьбу у виконавчі органи влади, а я це припинив".

Також міський голова звинуватив Сергія Коцюра та Самопоміч у тому, що вони набирали людей на роботу у підзвітні йому відділи  міської ради виключно із команди цієї політичної сили.  Ці люди, які працюють на керівних посадах, не справляються зі своїми обов’язками.

На закид про забудову скверів Ігор Слюзар сказав, що краще подивитися на членів Самопомочі, які забудовують сквери. "Чомусь ваша принциповість вибіркова", – звернувся до Сергія Коцюра Ігор Слюзар.

Після такого скандального початку робота сесії перейшла у робочий порядок. Так, депутати прийняли звернення до голови районної ради Романа Дячука  з проханням передати на баланс міської ради спортивний комплекс по вулиці Довбуша. Проголосували за зміни до бюджету та прийняли ряд земельних питань.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ 52 (позачергової) сесії Коломийської міської ради

 

Головне фото ілюстративне