ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийська ЦРЛ отримала кріогенний газифікатор. ВІДЕО

Коломийська центральна районна лікарня отримала кріогенний газифікатор. З його допомогою у медичному закладі перероблятимуть кисень для хворих.

Дороговартісним обладнанням медики задоволені та вдячні благодійникам. Кріогенний газифікатор був вкрай необхідний для лікарні. Адже були часи, коли у медзакладі було майже 200 пацієнтів, і тоді кисню не вистачало, згадує очільник стаціонару лікарні Ігор Клапко.

Коломия в період найбільшої хвилі пандемії приймала хворих і з навколишніх районів. Тому тут обладнали ковідне відділення кисневими точками. Взяли в оренду один тритонний газифікатор. Тепер, каже генеральний директор Андрій Кошкін, мають свій власний.

Вартість газифікатора понад мільйон гривень. Придбати його за власні кошти не було можливим. Керівниця благодійного фонду “Покуття” Уляна Мандрусяк зазначила, що коли мова йде про людські життя, то гроші нічого не варті. Тому одразу ж вирішили придбати таке обладнання для лікарні.

У фонді зазначають, що і надалі будуть допомагати киснем не лише Коломийській лікарні, але й всім таким установам Прикарпаття.

Більше - у сюжеті ТРК РАІ.

До теми: Коломийська ЦРЛ отримала від фонду "Покуття" Андрія Іванчука кріогенний газифікатор, який переробляє кисень для лікування хворих на Covid-19. ФОТО, ВІДЕО

Кисень для хворих: Коломийська ЦРЛ тепер має кріогенний газифікатор. ВІДЕО

 Богдан Станіславський про кріогенний газифікатор від фонду "Покуття": "Це ще один крок до якісної медицини". ФОТО

Фонд "Покуття" Андрія Іванчука продовжує забезпечувати киснем лікарні Франківщини та інших областей

Рік коронавірусу для фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО

Читайте також: За сприяння Андрія Іванчука Уряд виділив понад 10 млн грн на капітальний ремонт вул. Шкрумеляка у Коломиї