ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ФОТО. Зіркові ветерани "Динамо" зустрілися з командою Городенки - матч завершився нічиєю

Як анонсувало Дзеркало, у рамках масштабного турніру "Покуття футбол фест", організованого БФ "Покуття", ініціатором створення якого є наш краянин Андрій Іванчук, на Покуття завітали ветерани київського "Динамо".

 Сьогодні зіркові гості на стадіоні "Колос" у Городенці  зіграли з ветеранами місцевої команди "Пробій".

Подивитися на зірок "Динамо" прийшло чимало вболівальників, які пам'ятають видовищну гру своїх кумирів. 

Гра завершилася нічиєю – 2:2.

 

З вітальним словом до команд звернувся Андрій Іванчук, який подякував "динамівцям" за приїзд.

"Велике вдячність, що ви вболіваєте за футбол, що і юніори, й дорослі, і ветерани – всі продовжуєте грати. Дякую легендам київського «Динамо» за те, що вони погодилися взяти участь у нашому покутському фестивалі футболу. Для нас честь приймати легендарних «динамівців» на наших стадіонах «Юність» і «Колос». Футбол – це народна гра. Всі наші ініціативи – відкриття школи футболу у Коломиї, започаткування масштабного турніру «Покуття футбол фест» – це ті кроки, які роблять націю сильнішою та здоровішою", – звернувся до команд та вболівальників Андрій Іванчук.

 Далі слово мав місцевий меценат Василь Матійчик.

"Дякую нашим легендам, які зуміли знайти час і приїхали до нас в Городенку. Також дякую своїм землякам, які підтримують футбол, а також Андрієві Іванчуку, який знайшов можливість та організував для нас таке чудесне свято футболу", – зазначив Василь Матійчик.

Власник агрофірми "Вільхівці" Іван Приймак пригадує, що ветерани «Динамо» на Покутті вже не вперше: "Я вважаю, що в нас велика українська історія. Київське "Динамо" – це національний бренд. Давно вже ветерани київського "Динамо" їздять Україною, пропагуючи тверезий, активний спосіб життя. Молоді спортсмени, діти вчилися на цій історії, тому це є дуже важливо. Пам’ятаю, ще як в 90-х роках вони приїжджали до нас. Це добрий початок впровадження таких ініціатив. Думаю, що це буде мати продовження. Необхідно, щоб молоде покоління вчилося грати у футбол".

Задоволений проведенням такого свята і виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка: «Я радий вітати легенд київського "Динамо", а також ветеранів нашого покутського футболу. Такі матчі зближують нас, підтримують здоровий спосіб життя в нашому місті, районі, Покутті та загалом в Україні. Це гарне велике футбольне свято. Старше покоління має можливість загадати і побачити своїх кумирів, а молодь – подивитися на ту нев’янучу майстерність зірок світового футболу. Я хочу подякувати Андрієві Іванчуку, бо, направду, дуже мало є таких людей в нашому регіоні, які мають можливість щось схоже організувати».

Ветеранам київського "Динамо" теж до вподоби приїзд на Покуття.

"Тут живуть добрі і прекрасні люди. Місцеві футболісти - молодці, що займаються і ветеранським, і юніорським футболом. Це здоров’я нації. Добре, що нас не забули. Я думаю, що молодь, яка сидить тут на трибунах, повинна брати приклад", – наголосив Олександр Заваров, легенда київського "Динамо".

Городенківські ветерани мають за честь грати з "динамівцями". Дмитро Чорнописький професійно займався футболом близько 30-ти років. Пригадує першого тренера Богдана Поповича, який колись повірив в юнака.

"З ветеранами "Динамо" грав ще давно у Копачинцях. Тоді ми програли. Тут хотілося, звичайно ж, виграти, але нічия теж хороший результат. Досі не віриться, що мав змогу знову зустрітися з цими відомими футболістами тут, в Городенці, в місті, звідки я родом",  – каже гравець ФК "Пробій".

 Подивитися на зірок "Динамо" і отримати автограф від своїх улюбленців прийшло чимало вболівальників, які пам'ятають видовищну гру своїх кумирів.

 "Я вважаю, що такі футбольні фестивалі треба проводити частіше. Тут зібралось дуже багато людей. Це свято і для дітей, і для молоді, і для старшого покоління", – зауважує Віктор Лесюк.

 "Такий фестиваль у нас вперше. Я дуже задоволений, що до нас приїхало «Динамо». Хочемо, щоб і надалі сюди приїздили команди такого рівня", – каже юнак Вадим Гурак.

 Сім’я Слободянів прийшла на футбол у повному складі. Голова сімейства пан Андрій каже: «Дуже важливо проводити такі дійства, щоб розвивати футбол, щоб зацікавлювати дітей». Тому, власне, на футбол взяв і донечку Вероніку.

  А от Галина Буртник на трибунах сильно схвилюється, вболіваючи за «Пробій». На полі під 19 номером відстоює честь городенківської команди її чоловік. До слова, на одному полі з ветеранами «Динамо» він грає вже не вперше, але жінка стверджує, що цього разу хвилювався особливо.    

Варто зазначити, що у перерві між першим і другим таймом три команди  – ФК "Пробій", ФК "Стрільче" та ветерани Серафинців отримали від БФ "Покуття" футбольні форми.

 

 

Нагадаємо, вчора  легендарні кияни зустрічалися у Коломиї з місцевими ветеранами футболу - гра завершилася з рахунком 5:4 на користь господарів.