ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На що можуть витратити 3 мільйони гривень з Громадського бюджету Коломиї?

Кожен, хто має ідею для розвитку міста, може подати її на голосування до громадського бюджету. Що для цього потрібно? Заповнити анкету на папері або ж онлайн і чекати голосування. Реєстрація проектів Громадського бюджету-2019 тривала з 1 по 31 травня 2018 року. Тож тепер кожен коломиянин може підтримати ідею, яка сподобалася найбільше. Тому закликаємо не бути байдужими до долі нашого міста і прийти на голосування з 1 до 7 вересня 2018 року. Про пункти, де це можна зробити, повідомлять пізніше на сайті міської ради та офіційній сторінці у Фейсбуці. За попередньою інформацією, голосування відбуватиметься в державних установах. Крім цього, є можливість віддати свій голос онлайн. Міська рада виділить 3 млн грн на 6 проектів. Один – вартістю 1 млн та 5 проектів – по 400 тис. грн. "Сама суть громадського бюджету – це не тільки покращити Коломию, але й зрозуміти, які проблеми найбільш актуальні для мешканців міста. Ми цього року ввели нововведення й дали можливість вибрати один проект за 1 млн грн. І за пропозиціями ми бачимо, що левова частка великих проектів спрямована саме на благоустрій міста", – каже перший заступник міського голови Сергій Коцюр. На Громадський бюджет-2019 коломияни подали 20 проектів:  
  1. Клаптик Гармонії в містечку
Вартість: 72 500 грн, автор: Коваль Владислав Валентинович. Опис: Військове містечко зараз в дуже занедбаному стані. Проект має на меті його відремонтувати.  
  1. Влаштування асфальтобетонного покриття тротуарної доріжки та щебеневої основи дороги по вул.Заньковецької
Вартість: 400 000 грн, автор: Боднарук Тарас Володимирович. Опис: Мета – відремонтувати вул. Заньковецької.  
  1. Встановлення стаціонарних бетонних тенісних та шахових столів у відпочинкових зонах та житлових масивах міста
Вартість: 399 500 грн, автор: Візнюк Іван Володимирович. Опис: Мета – встановити стаціонарні бетонні тенісні та шахові столи, спрямовані на розвиток фізичної культури населення Коломийщини.  
  1. Будівництво спортивного скеледрому (тренажер для занять скелелазінням)
Вартість: 999 500 грн, автор: Візнюк Іван Володимирович. Опис: Мета – створити та збудувати тренажери для спортивних тренувань зі скелелазіння.  
  1. Облагородження скверу позаду музею "Писанка"
Вартість: 181 000 грн, автор: Данищук Михайло Любомирович. Опис: Автор пропонує зробити доріжки у парку та поставити кілька лавочок для відпочинку з можливістю підзарядити свій гаджет через USB. Крім того, встановити смітники, LED-освітлення та кілька столів для гри в шахи.  
  1. Благоустрій прилеглої території та тротуару асфальтобетонним покриттям
Вартість: 400 000 грн, автор: Саловська Людмила Григорівна. Опис: Мета – накрити асфальтом територію і тротуар біля буд. №5 на вул. В. Стефаника.  
  1. Естетичне облаштування території двору
Вартість: 400 000 грн, автор: Чижевська Наталія Дмитрівна. Опис: Проект має на меті покращити стан міжбудинкової території.  
  1. Історико-релігійне видання книжки "Коломийські храми Божі"
Вартість: 66 000 грн, автор: Андріїшин Степан Васильович. Опис: У книзі розповідається про всі коломийські храми.  
  1. Прокладання асфальтної дороги, облаштування тротуарів, розширення зони паркування по вул. Палія, 26-30
Вартість: 997 500 грн, автор: Луніна Інеса Іванівна. Опис: Авторка планує відремонтувати вул. Палія, 26-30.  
  1. Комфортний масив "Богуна"
Вартість: 1 000 000 грн, автор: Косовчич Роман Мирославович. Опис: Цей проект передбачає встановлення та облаштування дитячого ігрового, футбольного та волейбольного полів, спортивно-тренажерного майданчика як для дітей, так і для дорослих.  
  1. Капітальний ремонт міжквартального проїзду Валова-Коновальця
Вартість: 399 000 грн, автор: Сандецька Наталія Василівна. Опис: Проект передбачає ремонт проїзду Валова-Коновальця.  
  1. Капітальний ремонт міжбудинкових проїздів по вул. Лисенка
Вартість: 997 500 грн, автор: Мороз Оксана Вікторівна. Опис: Проект передбачає укладання тротуарної плитки з розширенням паркувальної зони міжбудинкових проїздів.  
  1. Конкурс краси "Княгиня Покуття"
Вартість: 146 700 грн, автор: Акуленко Марія Василівна. Опис: Метою конкурсу є формування образу жіночої краси, як поєднання привабливої зовнішності, освіченості та інтелекту.  
  1. Подаруй дитині майданчик її мрії
Вартість: 150 000, автор: Сусак Оксана Петрівна. Опис: Проект передбачає створення дитячого майданчика.  
  1. Створення тротуарів з велодоріжками на вулиці Лисенка
Вартість: 399 000, автор: Клапко Ігор Ростиславович. Опис: Проект передбачає створення велодоріжок на вул. Лисенка.  
  1. Встановлення світлодіодних світильників вузькоспрямованого світла на пішохідних переходах
Вартість: 350 000 грн, автор: Олійник Андрій Ігорович. Опис: Проект передбачає встановлення світлодіодних світильників вузькоспрямованого світла на пішохідних переходах.  
  1. Облаштування пандуса, паркувальних кишень та міжквартальних проходів (тротуарів) між буд. 250-274 по вул. І. Мазепи
Вартість: 991 900 грн, автор: Григорук Володимир Романович. Опис: Проект передбачає облаштування стаціонарного пандуса для одночасного руху людей з інвалідністю, а також людей з дитячими візочками в місці громадського користування (спуск від зупинки).  
  1. Громадська вбиральня для громади міста та людей на інвалідних візках
Вартість: 685 000 грн, автор: Трачук Ірина Ігорівна. Опис: Проект передбачає встановлення вбиральні загальною площею 12,5 м2.  
  1. Облаштування тротуару по вул. Петлюри
Вартість: 999 500 грн, автор: Жупанський Любомир Степанович. Опис: проект передбачає облаштування тротуару з бордюрами на вул. Петлюри.  
  1. Благоустрій подвір’я будинків по вул. Валовій та проспекту Грушевського
Вартість: 124 000 грн, автор: Осадчук Олег Іванович. Опис: У рамках проекту планується встановити декоративну огорожу навколо клумб, дитячих майданчиків та зелених насаджень на прибудинкових територіях по вулицях Валовій, 59, 61 та пр. Грушевського, 46.  
  1. Благоустрій території двору по вул. Лисенка
Вартість: 65 000 грн, автор: Сенюк Світлана Михайлівна. Опис: цей проект передбачає встановлення лавочок зі смітниками біля під’їздів, а також альтанки для відпочинку жителів мікрорайону вул. Лисенка між будинками 16, 20, 22, 26.