На Прикарпатті спіймали браконьєрів, які ловили рибу під час нересту. ФОТО

12 квітня проведено чергові рибоохоронні рейди на водних об’єктах області, зокрема на Бурштинському водосховищі, Дністрі та Пруті з їхніми притоками.

Про це повідомили в рибоохоронному патрулі, пише Дзеркало медіа.

На притоці Бистриці Надвірнянської річці Ворона поблизу села Підлужжя два мешканці Івано-Франківська сіткою піймали 2 кг риби: 1 щуку, 6 підустів, 2 карасі, 2 окуні, 1 пічкура.

Порушникам правил рибальства нараховано збитки в сумі 629 грн. Сітку та улов вилучено, а матеріали цієї справи передано до суду. Браконьєрів чекатиме штраф від 340 грн до 680 грн,

Інша рейдова група поблизу села Сівка-Войнилівська на річці Сівка затримала браконьєра з сіткою. Місцевий мешканець встиг піймати 2 підустів та 1 карася. Нараховано збитки в сумі 85 грн, а суд додатково накладе штраф.

Третя рейдова група шукала браконьєрів на притоках Пруту. На річці Чорнява поблизу села Любківці кілька місцевих мешканців руками змогли виловити 56 підустів (які зайшли в річку на нерест). Їхній улов (9,9 кг) дав підстави для нарахування збитків на суму 1904 грн.

12 квітня чергові рибоохоронні рейди проводилися на Бурштинському водосховищі, Дністрі та Пруті з їхніми притоками.

Спільно з працівниками ТОВ “Рибгосп Бурштинський” на акваторії Бурштинського водосховища виявлено та вилучено для знищення близько 600 м сіток. Рибу з браконьєрських сітних знарядь (30,7 кг товстолобів та лящів) здано на рибоприймальний пункт рибгоспу.

Ще два порушення зафіксовано на річці Коломийці (притока Пруту) в Коломиї. Два місцеві мешканці отримали від рибоохоронного патруля штрафи по 170 грн кожен.

Рейд малими річками Пістиньці, Сопівці та Лючці (притоки Пруту) також був результативним: в районі Нижнього Вербіжа місцевий мешканець близько 22:30 був затриманий під час успішного вилову риби руками.

Рибалив чоловік у забороненому місці і на момент затримання наловив 40 підустів з ікрою загальною вагою 8 кг. Своєю вправною риболовлею порушник завдав збитків на суму 1360 грн.