На Прикарпатті поліція підвищила рівень операторів служби “102”. ФОТО

Задля покращення рівня якості реагування на повідомлення громадян та вдосконалення професійного рівня операторів служби “102” у Ситуаційному центрі провели  додаткові заняття.

Перед працівниками  служби “102” поставлені високі вимоги, як до пізнавальних процесів (пам’яті, уваги, інтелекту), так і до комунікативних, емоційних і особистісних якостей працівників. Оператор служби “102” повинен грамотно проводити переговори,  чітко з’ясовувати інформацію,  уміти спілкуватися з різними групами населення, адже від цього  залежить  імідж Національної поліції України в цілому та результат оперативності реагування на повідомлення громадян, інформує Дзеркало медіа із посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Тож,  під час  практичних та інтерактивних занять фахівці психологічної служби  довели до операторів основні правила та алгоритм ефективної взаємодії працівників служби  “102” з  різними категоріями громадян. Крім того, навчали операторів  саморегулюванню свого психоемоційного стану.

Кандидат юридичних наук, майор поліції  Іван Кріцак під час лекції  “Професійна етика поліцейського” зупинився на важливих аспектах цієї теми.