На Прикарпатті на хабарі затримали командира військової частини. ФОТО

Військова прокуратура спільно зі співробітниками СБУ затримали на хабарі командира патрульної роти однієї з військових частин Нацгвардії в Івано-Франківській області.

Про це у Фейсбуці повідомив військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк.

“Торгував офіцерською честю за гроші. Командир патрульної роти однієї з в/ч Нацгвардії України, як на конвеєрі, “заробляв” на підлеглих військовослужбовцях. За хабарі капітан обіцяв не вживати заходів дисциплінарного характеру за порушення ними військової дисципліни. Затримали здирника в порядку ст. 208 КПК України вчора, 30 травня, під час одержання від солдата чергової частини неправомірної вигоди – 1500 грн. Ці кошти виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події. Усе зафіксовано та оформлено”, – написав Сенюк.

Наразі командиру готують повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

“Варто зазначити, що впродовж квітня-травня 2017 року військові прокурори Івано-Франківського гарнізону в комбінації з оперативниками ВБКОЗ УСБУ в Івано-Франківській області задокументували непоодинокі факти вимагання та одержання неправомірних вигод вказаним офіцером від підлеглих військовослужбовців – 4 епізоди на суму 5 тис. грн”, – повідомив Олег Сенюк.

Читайте також: Справа адвокатки, яку підозрюють в отриманні 300 доларів хабара, надійшла на розгляд Коломийського суду