На Коломийщині неповнолітній може сісти на 15 років за вбивство 19-річного односельця

Раніше повідомляли, що на Коломийщині неповнолітній вбив 19-річного односельця.

Подія трапилася в Отинії на Коломийщині. Конфлікт між односельчанами, закінчився трагедією.

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з прокуратури Івано-Франківщини надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінального правопорушення, пише Фіртка.

Під час досудового розслідування встановлено, що 2 грудня 2017 року, підозрюваний раніше несудимий, мешканець Отинії, що на Коломийщині, перебуваючи біля житлового будинку в с. Угорники, спілкувався з потерпілим.

В ході розмови між хлопцями виникла сварка під час якої вони штовхали один одного руками та шарпали одяг. Під час конфлікту потерпілий штовхнув підозрюваного і той впав на землю. Останній підвівся на ноги побіг в приміщення будинку, де на кухні взяв ніж і повернувся на вулицю. Підозрюваний реалізовуючи свій злочинний умисел, діючи умисно, підійшов до потерпілого та наніс йому один цілеспрямований удар ножем в черевну порожнину.

Того ж дня, потерпілий доставлений на приймальний покій Отинійської районної лікарні, де невдовзі помер.

Відповідальність за вчинене згідно закону карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Кримінальне провадження розглядається колегіально: головуючий суддя Потятинник Ю. Р., судді – Веселов В. М. та П’ятковський В. І.

На даний час обвинувачений перебуває під вартою в установі виконання покарань №12 Івано-Франківська. Підготовче судове засідання, по даному кримінальному провадженню призначено на 13.00 год 11 червня 2018 року.