На “Громадський бюджет” у Коломиї найбільше подали проектів щодо дитячих майданчиків та облаштування під’їздів до багатоповерхівок

Як повідомлялося раніше, міська рада ввела в дію програму “Громадський бюджет міста Коломиї на 2017 – 2021 роки”.

Нагадаємо, на цю програму закладено 1,5 мільйона гривень на рік.

Програма відкриває можливості мешканцям міста проявити ініціативу в розбудові інфраструктури. Жителі можуть самотужки визначити пріоритети, зібрати не менше 25 підписів на підтримку, розробити проект, підрахувати витрати й подати готовий проект на розгляд до міської ради. Відібрані проекти будуть подані мешканцям міста на голосування.

Одна умова – вартість одного проекту не може перевищувати 199 тисяч гривень.
До міськради надійшло 44 проекти, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

У вівторок зібралася Координаційна рада для перевірки й аналізу поданих проектів. Спершу за пропозицією членів ради всі проекти розділили за тематикою.

Як виявилося, найбільша їхня кількість стосується побудови дитячих та спортивних майданчиків, облаштування під’їздів до багатоквартирних будинків, зон відпочинку.

Окремі цікаві проекти подані з незначними порушеннями вимог, тож їхнім авторам буде запропоновано внести необхідні поправки. Деякі проекти потребують до­опрацювання.

17 проектів шляхом голосування членів комісії відхилено.

Причини відхилення – значно перевищені суми видатків, або ж проекти призначені не для загального користування (школи, дитсадки, території з мінімальною кількістю користувачів тощо).

Всі відібрані проекти направляються відповідним муніципальним службам для уточнення деталей.

Остаточний етап – голосування мешканців. Проекти-переможці будуть реалізовані коштом “громадського бюджету”.

Читайте також: У Коломиї влада розриватиме угоду на один з маршрутних рейсів