Музей Лесі Українки в окупованій Росією Ялті фактично припинив існування

Таку інформацію повідомила засновник музею, професор Острозької академії Світлана Кочерга в коментарі одному з кримських видань.

Мене хвилює, в якому стані буде працювати цей музей і чи залишиться він там, може, залишать там кімнату або щось таке, але самого музею може не стати … Я допускаю, що музей відновлять, але він буде з іншою концепцією, наприклад, музей російської культури з вкрапленням, як називають, народів Росії. Музей Лесі Українки, яким він був, хоча б на рівні відділення, думаю, що не відкриють“, – вважає Кочерга.

Вона назвала перебільшенням інформацію про нібито обвалення даху музею, проте, підтвердила, що приміщення потребує ремонту, повідомляє ua1.com.ua.

Там, дійсно, була велика тріщина і, мабуть, посипалося каміння. Але музейники нічого не розкажуть, а ось ті люди, які були у нас волонтерами, друзями музею – вони очевидці, вони розповіли, що, дійсно, це сталося“, – зазначила Кочерга.

З початку лютого музей був закритий на ремонт, офіційно – до кінця 2017 року. На сайті музею інформації про реконструкцію немає, але контактні телефони недоступні.