Молодята з Франківщини перемогли у шоу “4 весілля”. ВІДЕО

Молодята з села Завій Калуського району Світлана та Іван перемогли у шоу “4 весілля”, влаштувавши весілля в українських традиціях. Переможці проведуть “медовий місяць” у Єгипті.

У новому випуску шоу глядачі разом з учасницями проекту відправляться на колоритне весілля моряка в Одесу, ретро-вечірку в стилі “Чикаго 20-х років” у Вінницю, а також стануть свідками “батлу” українських традицій в Івано-Франківській та Рівненській областях, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Курс.

24-річна Світлана з села Завій Калуського району була впевнена у перемозі, адже її підтримує все село. Односельчани показали всій Україні, як треба гуляти на весіллі до ранку.

Свято пара вирішила зіграти в українському стилі з дотриманням більшості національних традицій: молоді розламували коровай, щоб зрозуміти, як розподілиться бюджет в сім’ї, а також пригощали гостей українським борщем зі сметаною та справжніми калуським самогоном.

Ресторан був прикрашений декором у синіх тонах, що відповідало кольору весілля, обраному нареченою.

Світлана та її чоловік Іван познайомилися ще в дитинстві і навіть не підозрювали, що створять сім’ю, коли стануть дорослими. На шляху до свого щастя пара пережила різні випробування, зокрема відстанню та часом.

У результаті голосування суперниці оцінили весілля Світлани з Калущини у 164 бали, і це кращий результ.

Читайте також: Наречені з Прикарпаття виграли путівку до Туреччини у реаліті “4 весілля”. ВІДЕО