“Мами Прикарпаття” спільно з санепідемстанцією та прокуратурою перевірили шкільну їдальню. ФОТО+ВІДЕО

Сьогодні, 23 лютого, громадська організація “Мами Прикарпаття” перевірила сніданки івано-франківських школярів в одній з шкіл.

Ця організація  вже давно привертає увагу громадськості до харчування дітей у шкільних їдальнях та дитячих садочках, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на 0342.ua.

Сьогодні її представники спільно з представниками санепідемстанції та прокуратури перевірили шкільну їдальню та сніданок в Івано-Франківській школі №7.

Зустріч з кухарями та вчителями була не дуже теплою.

За словами голови ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яни Вершиніної, кожен батько чи мама повинні знати і цікавитися якістю харчування у школах, а підприємці, які роками надають послугу гарячого харчування, знатимуть, що є контроль. Мар’яна Вершиніна зазначила, що надійшла інформація, що у цій школі погана якість харчування, тому сьогодні прийшли сюди.

Представники санепідемстанції взяли на дослідження сніданок, і якщо результат буде негативним, представники громадської організації вимагатимуть розірвання договору з підприємцями.

Учні, яких застали журналісти у їдальні, не скаржаться на якість харчування, їм все подобається.

Вчителі, в свою чергу, говорять, що досі скарг на харчування у школі не було ні від батьків, ні від дітей. Вчителі також харчуються тими ж стравами, що й учні.

Наприкінці так званого “рейду” до “мам Прикарпаття” долучилася директорка школи. За її словами, якраз під час перевірки у школі, відбувалася нарада директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Він, як говорить директор, сказав, що такі «перевірки» заборонені і вчителі мають право викликати правоохоронців.

“Мами Прикарпаття” планують перевірити їдальні й в інших школах. Попередньо дирекцію шкіл вони не попереджають.

 

Читайте також: На Франківщині батьки шоковані жахливим харчуванням дітей у школі-дитсадку. ВІДЕО