Лист до редакції. Звичайна зупинка чи автостанція?

Мешканці будинку №38, що по вул. Петлюри, постійно скаржились на те, що їхнє подвір’я паскудять люди, які чекають маршрутку на незаконно встановленій автостанції. Незаконно встановленій тому, що за документами це не автостанція, а звичайна зупинка. Звертались до міського голови Ігоря Слюзара та його заступника Тараса Яворського з проханням облаштувати на автостанції біотуалет.

Оскільки на цьому місці майже завжди велике скупчення людей і вони не мають куди сходити в туалет, то ходять справляти нужду на подвір’я будинку, що, звичайно, не відповідає санітарним нормам. На своє звернення мешканці отримали з міськради відповідь, що це не автостанція, а звичайна зупинка і тут не передбачено встановлювати туалет.

Тоді мешканці, не отримавши підтримки в мера, звернулися до депутата цього округу Ігоря Ільчишина, який дуже швидко відреагував та допоміг відгородити дану територію від непроханих гостей.

Добре, що є депутати, які щось таки роблять для своїх виборців, а не тільки для свого бізнесу. Але й це не стримує людей далі смітити під цим же парканом. Якщо мерія не хоче облаштувати цю територію відповідно до норм, то ми вимагатимемо ліквідації цієї (будемо називати речі своїми іменами) автостанції. Тому що на зупинці автобус зупиняється для висадки людей, а не стоїть по дві години, щоб наповнився автобус. Одночасно там може стояти до 10 автобусів.

Ліліана ОДОСІЙ, мешканка будинку по вул. Петлюри, 38