Коломийське “Покуття” стало другим у фіналі футбольного турніру пам’яті Віктора Клим’юка

У суботу, 18 березня, в Івано-Франківську пройшов  ветеранський турнір, присвячений  пам’яті футболіста та тренера Віктора Клим’юка. В турнірі взяли участь шість команд: “Прикарпаття”, “Бескид” Надвірна,  “Покуття” Коломия, “Карпати”  Яремче та дві команди “Друзі Віктора Клим’юка” з Івано-Франківська та Києва.

Турнір розпочався із матчів у груповому турнірі у двох групах. Переможцями груп стали команди “Друзі Віктора Клим’юка” з Києва та “Покуття”, які отримали по дві перемоги над суперниками, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Галичину спортивну.

В матчі за 5 місце команда яремчанських “Карпат”, до складу якої увійшли футболісти, які  свого часу під орудою Віктора Клим’юка здобули кубок України серед аматорських команд, впевнено здолала надвірняньский “Бескид”.

В матчі за третє місце ветерани ФК “Прикарпаття” впевнено перемогли команду “Друзі Віктора Клим’юка” із Івано-Франківська, з рахунком 4:0.

У фіналі зійшлися переможці групового етапу команди “Друзі Віктора Клим’юка” з Києва та  коломийське “Покуття”. Жодна з команд, не використала свої моменти в першій половині зустрічі. В середині другої кияни двічі вразили ворота опонента, що дозволило їм впевнено довести гру до перемоги та стати першим переможцем  турніру.