Коломиян найбільше цікавить питання доріг

У вівторок, 24 листопада, у Коломиї відбулася друга сесія новообраної міської ради.

До цієї події місцева телекомпанія «НТК» організувала «мікрофон». Журналісти давали можливість усім коломиянам поставити питання міському голові, його заступникам та депутатам міської ради. Коломияни активно критикують владу, але з питаннями чомусь прийшло не надто багато людей.

Найбільше цікавили коломиян дороги. Про них згадали майже усі, хто наважився поставити на камеру питання владі. Люди цікавились, коли почнеться ремонт конкретної вулиці або коли ж нарешті він закінчиться. Бо у Коломиї є, наприклад, вулиця Леонтовича, яку ремонтують вже четвертий рік. Також коломияни запитували про те, чому досі не ведуться роботи по вулиці Староміській, яка вже буквально розсипається.

Мешканців Коломиї цікавив не лише сам ремонт доріг, але і його якість, в з цим у місті є великі проблеми. Наприклад, одна з головних транспортних артерій міста, вулиця Січових Стрільців, після кожного дощу буквально перетворюється на канал. Хоча тут капітальний ремонт, яким дуже хвалиться міський голова, провели тільки рік тому. Така ж ситуація і з вулицею Моцарта, яку також нещодавно капітально відремонтували, але цього вже не видно. А ще є бульвар Лесі Українки, на якому міняли бруківку, але вона не протрималася й року. А все тому, що камінь був у два рази тоншим, ніж цього вимагають норми. У зв’язку з цим було питання, чи поніс хтось за це відповідальність, чи буде підрядник усувати недоліки і чи міська влада взагалі стежить за якістю проведених робіт.

Серед іншого, коломиян цікавили приватні земельні проблеми, відсутність вуличного освітлення, загрозливий стан міської дамби на річці Прут, а також «облуплений та обшарпаний» вигляд Коломиї та засміченість міста.

Не обійшлось без згадувань про корупцію, яка, на думку тих, хто взяв участь у «відкритому мікрофоні», визначає сутність коломийської політики, де «всі брати, куми і свати». У зв’язку із цим головним побажанням коломийській владі від коломиян було – менше красти.

 

Джерело: gk-press.if.ua