Кількість людей, які отруїлися після бенкету на Прикарпатті, зросла до 60

Кількість людей, які отруїлися після святкування в оздоровчому закладі Долини, збільшилась до 60.

За інформацією НС ОДА, 54 потерпілих зараз перебувають в інфекційному відділенні Долинської центральної лікарні, ще двоє – у реанімації, троє людей у інфекційному Рожнятівської лікарні та ще один хворий – на амбулаторному лікуванні у фельдшерсько-акушерському пункті села Іванівка, що на Рожнятівщині, інформує “Дзеркало Коломиї“.

Спалах інфекційного захворювання стався після урочистостей в лікувально-оздоровчому комплексі “Дружба” у селі Новоселиця Долинського району. За інформацією обласного лабораторного центру МОЗ України, протягом 12-13 вересня госпіталізували 60 дорослих осіб. Попередній діагноз захворювання – “гострий гастроентероколіт, харчова токсикоінфекція”.

13 вересня фахівці Долинського міськрайонного відділу Держустанови “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України” провели епідрозслідування спалаху гострої кишкової інфекції. На об`єкті виникнення провели заключну дезінфекцію, відібрали змиви на контроль якості дезінфекції. З об’єкту виникнення спалаху відібрано для дослідження 3 проби харчових продуктів, 60 змивів, 4 проби питної води.